Вітрина

Нові надходження

Заказ товара:

Оплата:

Доставка:

Гарантія:

Запчастини для газових котлів купити в Україні в інтернет-магазин "Клімат Контроль"!

Интернет-магазин "Клімат Контроль" - це сучасне рішення для покупки опалювальної техніки. Ми успішно працюємо на ринку з 2010 року і за цей час навчилися розуміти, чого хочуть наші клієнти і як забезпечити максимальний сервіс в обслуговуванні для того, щоб кожен наш покупець залишався задоволений придбаним товаром.

Ми уважно стежимо за тим, яке нове обладнання з'являється на ринку і одними з перших представляємо їх вашій увазі.

Своїм клієнтам ми пропонуємо:
  - більше 10 000 позицій в каталогах

  - широкий асортимент вибору у всіх цінових сегментах
  - індивідуальний підхід до кожного клієнта

На сторінках нашого інтернет магазину представлений великий вибір опалювальної техніки і запчастин:

Твердопаливні котли та комплектуючі:

твердотопливные котлы длительного горения, традиционные , пеллетные, промышленные котлы.твердопаливні котли тривалого горіння, традиційні, пелетні, промислові котли. Автоматика для твердопаливних котлів: турбіни, контролери, регулятори тяги для твердопаливних котлів. Теплоаккумулятори, буферні ємності. Димарі. Булерьян, буржуйки. Печі для лазні (сауни).

Газові котли, запчастини для газових котлів:

настінні, підлогові, конденсаційні газові котли. Газові конвектори. Запчастини для газових котлів: вентилятори, газові клапана, гідравлічні комплектуючі, електронні плати, теплообмінники для газових котлів.

Електричне опалення , запчастини:

запчастини для електричних котлів: електротени, теплообмінники, електронні плати для електричних котлів. Електричні конвектори, інфрачервоні обігрівачі, тепловентилятори, масляні радіатори (обігрівачі), керамічні обігрівачі, електронагрівальний теплий плінтус.

Водонагрівачі, запчастини:

запчастини для водонагрівачів, колонок. Бойлери, водонагрівачі. Проточні водонагрівачі.


Телефонуйте, і ми відповімо на будь-які Ваші питання, допоможемо підібрати обладнання або комплектуючі, які будуть ідеально підходити вашим вимогам, за лічені хвилини оформимо ваше замовлення і організуємо його оперативну доставку в будь-який регіон України.